nekrologai.lt
APIE SVETAINĘ
   

    www.nekrologai.lt projektas buvo įgyvendinatas tam, kad galėtumę įamžinti visus draugus, artimuosius ar šiaip pažįstamus, kurių netekome. Sakoma, kad žmogus gyvas, kol jį kas nors mini. Tad padėkime jiems išlikti gyviems.
    Nesvarbu ar jums artimas žmogus buvo žymus ar ne - svarbu tai, kad jūs įdėjote bent kruopelytę į jo atminimo kraitelę.    

Nekrologų talpinimas

    Nekrologus šioje svetainėje galima talpinti kiekvienam nemokamai. Tam reikia užsiregistruoti ir prisijungti savo vardu ir slaptažodžiu. Prisijungus galima tvarkyti savo nekrologus, keisti informaciją apie save ar prisijungimo duomenis.    

Kaip ieškoti?

    Kuo daugiau laukų užpildysite paieškos formoje, tuo tiksliau jūs atsirinksite ieškomus nekrologus. Laukuose "vardas ir pavardė", "gimimo vieta", "Laidojimo vieta", "Tekstas nekrologe" galite įvesti vieną ar kelis žodžius (žodžių pradžias), atskirtus tarpais. Jei prieš šiuos žodžius įvesite "-" ženklą, tai bus atrenkami nekrologai, kurių atitinkamuose laukuose neturi būti žodžių, prieš kuriuos buvo įvestas šis ženklas.
    Gimimo bei mirties datų paieškos laukus galite pildyti dalinai, t.y. įrašyti pvz. tik metus, tik mėnesį, tik dieną. Galite ir visiškai palikti šiuos laukus tuščius.    

Tarpininkavimas skelbiant nekrologus

    Kiekvienas, kuris nuspręstumėte skelbti nekrologus siekiant tik tarpininkauti, esate čia laukiamas. Jūs iš to galite uždirbti taip, kaip ir dirbant bet kokį kitą darbą. Jei tai jums teikia davsinį peną, mums tai bus dvigubai malonu. Kiekvienas tarpininkas nebus niekaip ribojamas ir papildomai apmokestinamas.